Zaśpiewaj z Chadek Gospel Choir

Zaśpiewaj z Chadek Gospel Choir

CHADEK GOSPEL CHOIR szuka nowych członków. Przesłuchania chętnych odbędą się w Chełmskim Domu Kultury już w najbliższy wtorek, 29 października o godzinie 18.00. Działający w Chełmskim Domu Kultury Chadek Gospel Choir, to jeden z najbardziej znanych, rozpoznawalnych i działających od dekady chórów gospelowych we wschodniej Polsce.

W najbliższych miesiącach chór będzie obchodził jubileusz 10-lecia istnienia. Od wielu lat zespół prowadzi Grzegorz Głuch – lider i dyrygent Gospel Rain, muzyk, kompozytor, jeden z najbardziej rozpoznawalnych liderów muzyki gospel w Polsce.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich (od 16 roku życia) do udziału w przesłuchaniach. Szukamy osób, które chcą rozwinąć swój warsztat wokalny pod okiem specjalistów, uczyć się nowych piosenek, wziąć udział (już w listopadzie) w koncertach chóru. Przed nami nowe pieśni, koncerty, wspaniałe wyzwania. Zapraszamy Was najserdeczniej abyście byli ich ważną częścią.” – piszą organizatorzy przesłuchań.

Wszyscy zainteresowani powinni przygotować dwa dowolne utworów w języku polskim. Doświadczenie muzyczne jest mile widziane, ale niekonieczne.

Dodatkowe informacje zdobyć można pod: 515 270 779 / goodnewsmusic.info@gmail.com

Zapraszamy.