Przedsiębiorcy na Litwę!

Przedsiębiorcy na Litwę!

Samorząd Miasta Chełm, Samorząd Miasta Utena oraz Izba Handlu, Przemysłu i Rzemiosła w Utenie na Litwie zapraszają Państwa do udziału w targach wielobranżowych „Expo Utena 2018”, które odbędą się w dniach 7-8 września 2018, w czasie trwania Dni Uteny. Targi będą organizowane w arenie Sportu w Utenie. 

Wydarzenie jest adresowane do przedsiębiorców, którzy są zainteresowani wystawianiem swoich produktów tj.: artykuły spożywcze, napoje, materiały budowlane, książki, gazety i czasopisma, sprzęt edukacyjny, oferty turystyczne i wiele wiele innych.

Organizatorzy zapewniają:

– powierzchnię wystawienniczą dla każdego uczestnika – 9 m2

– zakwaterowanie i wyżywienie dla uczestników targów

Osoby zainteresowane proszone są o przyjazd do Uteny 6 września 2018, w czwartek w godzinach popołudniowych.

Więcej informacji uzyskają Państwo w Wydziale Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Chełm pokój 23 a, Pani Aneta Szostak Tel. 82 564 36 68 aneta.szostak@umchelm.pl

Przypomnijmy, że Utena (Uciana) jest miastem partnerskim Chełma liczącym prawie 35 tysięcy mieszkańców. Położone jest w północno – zachodniej Litwie, niecałe 100 km od Wilna, (500 km od Chełma). Ośrodek miejski o dynamicznym rozwoju i rozległymi kierunkami współpracy zagranicznej – poza Chełmem współpracuje z miastami partnerskimi w Czechach, Szwecji, Szwajcarii, Włoszech, Łotwie., Ukrainie i Palestynie. Do kluczowych zakładów produkcyjnych w Utenie należą: Mesa S.A. (produkcja mięsa), zakłady Dziewiarskie, Mleczarskie i Utenos S.A.(producent napoi -jeden z wiodących w kraju).