Piłkarze amatorzy uczczą pamięć Tomasza Wieczorka

Piłkarze amatorzy uczczą pamięć Tomasza Wieczorka

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z chełmskim MOSiR-em oraz Sportowym Wolontariatem Dziecięcym CEMEX & ŁĄCZY NAS SPORT – SP 1 w Chełmie zorganizuje w sobotę, 27 czerwca, II Memoriał Tomasza Wieczorka w halowej piłce nożnej.

Turniej poświęcony pamięci zmarłego tragicznie chełmskiego nauczyciela wychowania fizycznego, piłkarza i trenera ChKS Chełmianka i kilku innych lokalnych klubów, ale także animatora kultury i lokalnego dziennikarza odbędzie się na boisku bocznym Stadionu Miejskiego przy ulicy I Pułku Szwoleżerów w Chełmie, w godzinach 9.00 – 16.00. Organizatorzy wciąż jeszcze zapraszają chętne drużyny do zgłaszania się w tej imprezie. Można to zrobić telefonicznie dzwoniąc pod numer 504 175 815.

Przypomnijmy, że Tomasz Wieczorek był znanym i bardzo lubianym nauczycielem wychowania fizycznego i wychowawcą młodzieży, zawodnikiem i trenerem ChKS Chełmianka i kilku innych lokalnych klubów piłkarskich, animatorem kultury oraz dziennikarzem, który współpracował z lokalnymi mediami.

Zapraszamy do udziału i uczestnictwa w imprezie.