Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Chełmie!

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Chełmie!

Wystartowała chełmska odsłona Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. W naszym mieście zaplanowano zawody w zapasach kobiet, w których o medale powalczą także reprezentantki Cementu Gryfa Chełm.

Wczoraj w Miejskiej Hali Sportowej odbyła się konferencja techniczna, przyznanie akredytacji i ważenie, natomiast dziś, w godzinach 9:00-13:00 odbędą się pierwsze walki eliminacyjne, a o godzinie 15:00 oficjalne otwarcie zawodów.

Po zakończeniu ceremonii otwarcia odbędą się półfinały zawodów, natomiast walki finałowe zawodniczki z całej Polski stoczą jutro, w piątek 18 września.

Fani zapasów będą mogli na żywo dopingować zawodników, jednak liczba miejsc na widowni – ze względu na stan pandemii – będzie ograniczona do ok. 250-300. Miejsca na widowni będą odpowiednio oznaczone.

Organizatorzy przypominamy również o zachowaniu niezbędnego reżimu sanitarnego, czyli zakrywaniu ust i nosa podczas wejścia na teren hali oraz w trakcie przemieszczania się po obiekcie, a także zachowaniu dystansu społecznego.

Foto: Miasto Chełm