Galeria Chełm zaprasza na rowerowy piknik

Galeria Chełm zaprasza na rowerowy piknik

Już w najbliższą sobotę, 14 sierpnia, Galeria Chełm wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Stowarzyszeniem „Jest Otwarte” oraz organizacją „Dobro bez hamulców”, zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w pikniku rowerowym „Rowerowa Galeria”! Spotkanie rozpoczniemy już o godzinie 9.00 specjalnym startem drugiego etapu charytatywnego biegu Ryszarda Stawiarskiego, który na wózku inwalidzkim pokona w ten weekend dystans 100 kilometrów zbierając środki na rzecz Stowarzyszenia 25+ Nasza Przyszłość.

Od 9.30 zbierane będą zapisy do zawodów rowerowych, które rozegrane zostaną od 10.00 do 16.00 na specjalnie wydzielonym obszarze parkingu Galerii Chełm. Do rywalizacji zapraszono kilka grup wiekowych – od 4 do 15 lat, w tym także osoby z niepełnosprawnościami. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekać będą oczywiście atrakcyjne nagrody.

Dla uczestników pikniku zaplanowano także konkurs na najlepiej ozdobiony rower, a na 16.00 wykonanie pamiątkowej fotografii wszystkich chełmskich rowerzystów!

Na uczestników pikniku czekać też będą gry, zabawy i malowanie twarzy przygotowane przez AKUKU Zajęcia Ogólnorozwojowe, dmuchańce i stoisko specjalistów Black Sparrow – Centrum Korepetycji, Miś Chełmiś oraz licytacje charytatywne sprzętu i gadżetów rowerowego.

Serdecznie zapraszamy!