Chełmskie zapaśniczki górą!

Chełmskie zapaśniczki górą!

Zakończyły się zawody zapaśniczek w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Zawodniczki chełmskiego zespołu Cementu Gryfa Chem zdeklasowały konkurencję i sięgnęły po laury nie tylko w klasyfikacji indywidualnej, ale i drużynowej. W rywalizacji województw na najwyższym stopniu podium stanęli zaś przedstawiciele Lubelskiego!

Zawodniczki Cement Gryf-Chełm triumfowały w czterech kategoriach wagowych. Po złoto sięgnęły Daniela Tkachuk (kategoria wagowa do 69 kilogramów), Danuta Lisiewicz (do 65 kilogramów), Monika Dadas (do 49 kilogramów), Wiktoria Kamela (do 43 kilogramów). Ponadto, brązowy krążek zawisł na szyi Urszuli Piotrowskiej, która w kategorii do 73 kilogramów zajęła trzecie miejsce. Po brązowy medal sięgnęła również Alicja Nowosad z ULKS Olimpijczyk Chełm.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom Cementu i Alicji, a także pozostałym uczestniczkom zawodów zapaśniczych, które odbyły się w naszym mieście.

A już w październiku kolejna odsłona sportowych emocji w Chełmie! Tym razem, w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, do naszego miasta zawitają siatkarki z całego kraju.