Zmarł Przemysław Gąsiorowicz

Zmarł Przemysław Gąsiorowicz

Przemysław Gąsiorowicz, aktor Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, stały współpracownik Teatru Ziemi Chełmskiej zginął w minioną sobotę w wypadku samochodowym. Razem z nim podróżował również związany z tą instytucją aktor Jan Wojciech Krzyszczak. Obaj jechali na pogrzeb zmarłego 3 stycznia swojego kolegi ze sceny – Witolda Kopcia.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę o godz. 13.54 na obwodnicy Lubartowa. Peugeot Partner, którym podróżowali Przemysław Gąsiorowicz i Jan Wojciech Krzyszczak – z niewyjaśnionych na razie przyczyn – zjechał w pewnym momencie na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Hondą Civic, którą jechała czteroosobowa rodzina.

Przemysław Gąsiorowicz trafił do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Został tam przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo reanimacji zmarł. Jan Wojciech Krzyszczak trafił do placówki medycznej w Lubartowie. Ranny został także kierowca hondy, który przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

38-letnia kobieta jest w szpitalu w Lubartowie, a dzieci – w wieku 1 i 2 lat – w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie na obserwacji.

Żegnaj Przemku…