Taneczne medale rozdano!

Taneczne medale rozdano!

Miniony weekend upłynął w rytmach tanecznych rozbrzmiewających w Siennicy Różanej. Właśnie tam imprezy mistrzowskie organizowane przez Chełmskie Centrum Tańca Rytm i Urząd Gminy w Siennicy Różanej zainaugurowały polski sezon taneczny 201/2022. Rywalizacja sportowa objęła zawodnikow Mistrzostw Polsi PTT Formacji Tanecznych, Show Par Dorosłych, Grand Prix Polski PTT i XI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Rytm 2021.

Na starcie stanęło prawie 180 par w różnych kategoriach i klasach tanecznych. Na parkiecie mogliśmy także podziwiać tancerzy z Norwegii jak i finalistów Mistrzostw Świata w kombinacji 10 tańców oraz gwiazdy telewizyjnego show „Taniec z gwiazdami”. Hala Zespółu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego rozbrzmiewała przepiekną muzyką taneczną. Publiczność i honorowi goście tworzyli atmosferę dobrej zabawy i uznanie kunsztu startujących tancerzy. Lista zwycięzców jest bardzo długa. Chełmskie Centrum Tańca Rytm będąc bardzo zadowolonym wyników swoich tancerzy, którzy kilkunastokrotnie stawali na podium w wielu kategoriach minionej soboty z satysfakcja odnotowuje także start pierwszej w dziejach chełmskiego tańca pary seniorskiej, która także wygrała swoja konkurencję!

Zachęcamy do aktywnego i pięknego spędzania czasu na parkiecie  co proponuje Chełmskie Centrum Tańca Rytm na stronie www.taniec.chelm.pl