Szymon Szymonowicz z brązowym medalem MŚ!

Reprezentant Cementu Gryfa Chełm Szymon Szymonowicz został trzecim zawodnikiem świata podczas rozgrywanych Mistrzostw Świata U-23 w stylu klasycznym! Szymon w pojedynku o trzecie miejsce, w kategorii GR 87 kg, przy prowadzeniu 5:2 wygrał przez kontuzję przeciwnika z reprezentantem Finlandii Markus Tapani Sihtolą i zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata.

Szymon Szymonowicz to wielokrotny Mistrz Polski. W międzynarodowej rywalizacji Szymon dwukrotnie otarł się o medal Mistrzostw Europy zajmując 5 miejsce i 7 w Mistrzostwach Świata.

Brązowy medal Szymona wywalczony w światowym czempionacie to siódmy medal zdobyty przez reprezentantów Cementu Gryfa Chełm w tegorocznych Mistrzostwach Świata i Europy i czterdziesty w 55- letniej działalności klubu wywalczony w tych mistrzowskich imprezach włącznie z medalem Igrzysk Olimpijskich.

Brawo zawodnicy i zawodniczki oraz trenerzy klubowi i kadr narodowych .