Student z Chełma w telewizji

Student z Chełma w telewizji

Tysiące wylatanych kilometrów, ulubione miejsca w każdej największej stolicy świata, nigdy nie schodzący z twarzy uśmiech, ale też ogromna odpowiedzialność każdego dnia. ,,No to lecę!’’ to program telewizyjny, który od kilku miesięcy przybliża widzom zawody stewardessy i stewarda. Jednym z jego bohaterów jest Kacper Stępiński, student kierunku lotnictwo, chełmskiej PWSZ.

Ile kilometrów w ciągu rejsu pokonują pieszo? Gdzie śpią podczas długich lotów? Jak wygląda dyscyplina mundurowa? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znaleźć można w programie emitowanym przez TVN Style oraz Travel Channel. Widzowie dzięki niemu dowiadują się także jak przygotowywany jest catering w samolocie, poznają triki stewardess na jet lag czy pakowanie walizki. W „No to lecę!” widać też jak załoga pokładowa spędza wolny czas między lotami, a bohaterowie serii zabierają nas w swoje ulubione miejsca.

Studiujący w Chełmie Kacper Stępiński jest jednym z czworga bohaterów programu. Póki co pracuje w zawodzie stewarda, ale intensywnie kształci się po to, by samemu móc sterować samolotem. Jako steward lata od trzech lat na pokładach LOT. Zaczęło się od pomysłu na zarobienie na wypoczynek, a stało się pasją i zawodem, który doprowadzić ma Kacpra do lotniczego kokpitu.

Życzymy powodzenia.

Foto: materiały promocyjne Travel Channel