Pszczółka “osłodziła” chełmskich medyków

Pszczółka “osłodziła” chełmskich medyków

 Fabryka Cukierków „Pszczółka” konsekwentnie wspiera placówki służby zdrowia w woj. lubelskim, której personel walczy z epidemią koronawirusa. Tym razem słodycze trafiły do Samodzielnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie.

– Od lat, jako firma działająca na terenie województwa lubelskiego, wspieramy lokalną społeczność. Mamy nadzieję, że nasze cukierki zapewnią chwile słodkiej beztroski od ciężkiej i niebezpiecznej pracy w tak trudnym dla nas wszystkich okresie – mówią przedstawiciele Fabryki Cukierków „Pszczółka”.

Popularne kuferki trafiły już do personelu lubelskich placówek służby zdrowia m.in. Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4, Szpitala Neuropsychiatrycznego.

Słodycze od „Pszczółki” zostały także dostarczone do Lubelskiej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz do Wojewódzkiej Stacji Ratunkowej w Lublinie.

Fabryka Cukierków “Pszczółka” to jeden z najbardziej znanych producentów słodyczy w Polsce, którego historia sięga 1952 roku. Czerpiąc ze sprawdzonych, tradycyjnych receptur oraz korzystając z najwyższej jakości składników, Pszczółka nieustannie wprowadza nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne i najwyższe standardy  jakości. Należy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej SA i w całości jest  polską firmą.