Mariusz Matera na dobre w zespole VOX!

Mariusz Matera na dobre w zespole VOX!

Mariusz Matera, znany chełmski wokalista i muzyk, dołączył ostatnio do składu legendarnej formacji VOX. O dołączeniu Mariusza do zespołu, który ma na swoim koncie m.in. takie hity jak: „Bananowy song”, „Rycz mała rycz” czy szczęśliwej drogi już czas”, poinformowali w specjalnym oświadczeniu Witold Paszt i Dariusz Tokarzewski. Matera to m.in. wokalista kultowej formacji Rdza oraz przypominającego dorobek i folklor chełmskich Żydów zespołu Szalom Chełm.

„Jeśli śledzicie naszą aktywność, z pewnością znacie już Mariusz Matera. Mariusz wspomaga nas wokalnie od pewnego czasu, na pewno niektórzy z Was mieli już okazję słyszeć go na naszym koncercie. Dziś możemy powiedzieć już z całą pewnością i nieskrywaną radością, że ten fantastyczny wokalista zasili szeregi zespołu VOX na stałe.”- napisali członkowie VOX

Jednocześnie, po 40 latach, zespół pożegnał się z Jerzym Słotą.

„Juras, wielkie dzięki i wielki szacunek za te 40 lat naszej wspólnej drogi. Dzięki, że te 40 lat temu zostawiłeś intratną posadę dyrektora Domu Kultury i postawiłeś wszystko na jedną kartę, dołączając do męskiego kwartetu wokalnego. Co wspólnie przeżyliśmy – to nasze. Powodzenia i do zobaczenia gdzieś na muzycznym szlaku.”- kończą Paszt i Tokarzewski.

Gratulujemy Panie Mariuszu!