Chełmska firma z symbolem jakości Marka Lubelskie

Chełmska firma z symbolem jakości Marka Lubelskie

W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie podczas, uroczystej gali poznaliśmy laureatów tytułu „Ambasador Województwa Lubelskiego” za 2020 roku. Podczas uroczystej gali zostały również przyznane certyfikaty Marka Lubelskie. Ten drugi tytuł przypadł w udziale m.in. chełmskiej firmie Aqua East Polska.

Tytuły i statuetki „Ambasadora” przyznawane są wybitnym osobom, instytucjom i firmom, które wniosły istotny wkład w promowanie województwa lubelskiego w kraju i poza jego granicami. Dotychczas uhonorowano w ten sposób ponad 60 ambasadorów: artystów, sportowców, naukowców, a także instytutów naukowych, szkół wyższych, szpitali, muzeów, czy przedsiębiorstw regionu, będących liderami w swoich branżach i osiągających spektakularne sukcesy.

Marka Lubelskie to symbol jakości, innowacyjności i troski o środowisko, a certyfikaty, mające charakter promocyjnego godła i znaku towarowego, otrzymują firmy działające w regionie od co najmniej dwóch lat. W trakcie 15 lat trwania tego programu wyróżniono w ten sposób blisko 80 przedsiębiorstw.

Prestiżowy tytuł „Marka Lubelskie” otrzymała w tym roku chełmska firma Aqua East Polska – producent wody mineralnej z Rudy Huty. To właśnie na Polesiu Lubelskim, na ekologicznie czystych obszarach naszego województwa powstają produkty Aqua East takie jak woda źródlana Baby Zdrój, Fulvica Black Water oraz Herbella- woda ziołowa z Certyfikatem Euroliść.

„Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o przyznaniu firmie Aqua East Polska Certyfikatu Marka Lubelskie. Dziękujemy.”- powiedzieli nam szefowie firmy.

Gratulujemy!