Amanda ponownie zaśpiewa w Londynie

Amanda ponownie zaśpiewa w Londynie

Pochodząca z Dubienki, a aktualnie mieszkająca w Anglii, Amanda Lepusińska ponownie zaśpiewa w finale prestiżowego brytyjskiego talent show „Open Mic”. Koncert podsumowujący rywalizację wokalistek i wokalistów na Wyspach, odbędzie się już w najbliższy weekend w słynnej londyńskiej hali koncertowej O2, a Amanda zaśpiewa tym razem w duecie, ze swoim angielskim kolegą Marcusem.

Amanda swoją karierę rozpoczynała od występów w lokalnych zespołach muzycznych. Na swoim koncie ma także udział w ogólnopolskich programach telewizyjnych – „Must Be The Music”, gdzie jej głos zachwycił Korę i Elżbietę Zapendowską oraz „Bitwa na głosy”, gdzie walczyła w drużynie prowadzonej przez Krzysztofa Cugowskiego. Od kilku lat zawodowo pracuje w Wielkiej Brytanii, jednak także tam nie rozstała się z mikrofonem tworząc wraz ze znajomymi z Polski zespół The Charts.

Półfinałowy występ Amandy i Marcusa zachwycił jurorów i publiczność, co sprawiło, że mieszkanka Dubienki drugi rok z rzędu awansowała do finałowego koncertu konkursu, który 2 lutego odbędzie się w londyńskiej hali O2. Warto przypomnieć, że koncertowały tam największe gwiazdy muzycznego showbiznesu.

„Mamy Finał! Zaśpiewamy na scenie O2 Arena w Londynie! Dream of best Dreams. Nie potrafię ukryć swojej radości i wciąż nie wierzę. Aaaaaaaaaaa, krzyczymy z radości. Dziękujemy, do zobaczenia w najbliższą sobotę”- napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych Amanda.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, gdzie Amanda i Marcus walczyć będą piosenką „You’re Not On Your Own”.