Wypowiedz się w kwestii elektromobilności

Wypowiedz się w kwestii elektromobilności

„Drodzy Mieszkańcy! Zapraszamy Was do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu strategicznego pn.: „Strategia rozwoju elektromobilności Miasta Chełm na lata 2020-2029”.”- apelują na profilu serwisu społecznościowego urzędnicy Miasta Chełm.


Dokument jest opracowywany od kilku miesięcy, wcześniej mieszkańcy mieli okazję pomóc wypełniać ankietę, która była niezwykle istotna przy konstruowaniu projektu. Teraz, na kolejnym etapie prac, Miasto kolejny raz chce poznać opinię mieszkańców na temat tego kluczowego dokumentu.

Konsultacje potrwają do 18 sierpnia, a swoje uwagi można zgłaszać za pośrednictwem formularza (do pobrania na stronie internetowej UM Chełm), a także w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesantów na parterze budynku przy ul. Lubelskiej 65 w Chełmie.

Wypełniony formularz można złożyć w BOI w godzinach pracy Urzędu, przesłać poczta tradycyjną lub elektroniczną na adres info@umchelm.pl podając w temacie wiadomości “konsultacje elektromobilność”.

Mieszkańcy będą mogli również uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące dokumentu podczas rozmowy telefonicznej z ekspertami. Dyżur w tej formie będzie prowadzony w dniach 13-17 sierpnia w godzinach 10.00-15.00.