Galeria Chełm zaprasza do “kina pod chmurką”

Galeria Chełm zaprasza do “kina pod chmurką”

Z okazji rozpoczęcia wakacji Galeria Chełm przygotowała niespodziankę dla wszystkich wielbicieli spędzania wolnego czasu z rodziną i najbliższymi na świeżym powietrzu. Już dziś, 26 czerwca, centrum handlowe zaprasza na niecodzienny pokaz filmowy pod gołym niebem. Na dużym ekranie zostanie wyświetlona komedia romantyczna pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji pt. „Pech to nie grzech”.

W najbliższy piątek parking Galerii Chełm zmieni się w największą salę kinową w mieście. O godzinie 21.00 na terenie centrum handlowego rozpocznie się bowiem bezpłatny pokaz polskiej komedii „Pech to nie grzech”, w której główne role zagrali Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Maria Dębska oraz Barbara Kurdej-Szatan. Film pełen jest zabawnych perypetii dotyczących losów młodego małżeństwa i ich przyjaciółki, która od dawna nie ma szczęścia w miłości. Jej z początku udawany romans szybko zaczyna jednak przeradzać się w prawdziwe uczucie, którego się nie spodziewa.

Wejście do kina plenerowego znajdzie się od strony salonu marki New Yorker. W pokazie będą mogli wziąć udział zarówno klienci zmotoryzowani planujący obejrzeć seans w swoich samochodach, jak i osoby chcące usiąść wygodnie na leżakach, o dostępność których zadba Galeria Chełm.

Centrum handlowe zapewnia, że organizacja pokazu odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wytycznych dotyczących wymaganej odległości pomiędzy uczestnikami, w celu zapewnienia każdemu bezpieczeństwa. Przestrzeń kina plenerowego zostanie przygotowana w sposób umożliwiający zachowanie odpowiednich odstępów pomiędzy leżakami.

Polecamy!