CEMEX Konsumenckim Liderem Jakości po raz trzeci

CEMEX Konsumenckim Liderem Jakości po raz trzeci

Już po raz trzeci, związany z naszym regionem, koncern CEMEX Polska otrzymał Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości w kategorii Cement. Wyniki badania przeprowadzonego przez „Strefę Gospodarki”, czyli dodatek do Dziennik Gazeta Prawna wskazały, że konsumenci ponownie docenili jakość produktu, wysoki poziom obsługi oraz rozpoznawalność marki.

Konsumencki Lider Jakości 2020to podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich przeprowadzonych w tym roku na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów jednoznacznie identyfikujących liderów jakości w kilkuset kategoriach asortymentowych.

Dostępność produktu, poziom ceny, design opakowania – różne aspekty decydują o sukcesie produktu czy usługi – Konsumencki Lider Jakości 2020 to ogólnopolski program promocyjny mający na celu wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku dając jednocześnie Laureatowi szereg odpowiedzi na temat zakupowych motywacji polskiego konsumenta.

Uczestnicy oraz Laureaci programu w czasie trwania każdej z 9-ciu już edycji programu prezentowani są na łamach Dziennika Gazety Prawnej w Strefie Gospodarki – niezależnym, zewnętrznym dodatku dystrybuowanym z ekonomicznym dziennikiem nr 1 na polskim rynku.

Gratulujemy!